Marcin Hyliński

Outsourcing Website Developer

Write to me

Profile

(Polski) Największym kapitałem są ludzie

profile grey profile color

Moje doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych nieustannie powiększa się od 2006 roku kiedy to zatrudniłem się na stanowisku programisty w jednej z bielskich firm IT (firma liczyła wtedy ponad 100 pracowników i była jedną z największych firm IT w tym regionie Polski). Zostałem rzucony na głęboką wodę ponieważ był to czas kiedy również zaczynałem studia na kierunku Informatyki. Pogodzenie pracy na stanowisku programisty oraz równoczesne studiowanie było nie lada wyzwaniem, ale poświęcona energia przyniosła oczekiwane rezultaty.

W roku 2011 obdarzony już sporym bagażem doświadczenia zrezygnowałem z pracy etatowej i rozpocząłem własną działalność gospodarczą. Od początku mojej pracy miałem styczność z bardzo dużą ilością technologii i rozwiązań co pozwoliło mi uzyskać kompetencje, które dzisiaj posiadam.

Programuję głównie w języku PHP oferującym olbrzymie możliwości oraz pozwalającym tworzyć w pełni skalowalne i wydajne aplikacje internetowe. Pracowałem z bardzo wieloma osobami z kraju i zagranicy. Większość z nich do dzisiaj pozostaje moimi przyjaciółmi i chętnie wymieniamy się informacjami o dalszej ścieżce naszych karier. Uważam, że najcenniejszą rzeczą jaką możemy zyskać współpracując nad wspólnym celem jest przyjaźń i zaufanie.

Skills

Kilka moich najbardziej podstawowych umiejętności

PHP

MySQL

HTML5

jQuery

CSS

ZEND

Wordpress

CodeIgniter

SASS

(Polski) LESS

SOLR

Symfony2

Partners

Firmy z którymi współpracowałem lub nadal pracuje

(Polski) AdAstra Group

(Polski) Team leader, Developer
2016 - obecnie

(Polski) Współpracując z AdAstra zajmuję się między innymi samodzielnym wdrażanie serwisów, wsparcie front-endowwców, development skomplikowanych modułów w systemach CRM, GIT code review itp.

(Polski) HOQS

(Polski) ZEND, CI, Wordpress
2013 - obecnie

(Polski) Współpraca z firmą HOQS zaowocowała ogromnym doświadczeniem oraz pracą z dużymi klientami jak onet czy nazwa.

DarkNET

(Polski) PHP, HTML, CSS, ZEND
2010 - obecnie

(Polski) Podczas wieloletniej współpracy z firmą Darknet stworzyliśmy niezliczoną ilość serwisów internetowych. Od prostych stron firmowych do skomplikowanych esklepów.

(Polski) NetBlink

(Polski) Autorskie rozwiązania, Wordpress
2013 - 2014

(Polski) Pomoc w rozwoju i rozbudowanie serwisów przeznaczonych na angielski rynek. Owocna współpraca i wymiana doświadczenia.

(Polski) PPG Mobile

(Polski) ZEND, Autorskie rozwiązania
2013 - 2015

(Polski) Z firmą PPG Mobile pracowaliśmy nad rozwojem paru stron internetowych oraz stworzeniem wielu aplikacji konkursowych przeznaczonych głównie na Facebooka.

Touching IT

Programista / Kraków / 2015 - teraz

Długotrwała współpraca nad kilkoma serwisami. Miedzy innymi eRatuszGdynia oraz platforma językowa Memolingua.

Portfolio

Pare stron nad którymi pracowałem

Contact

(Polski) Zapraszam zainteresowany firmy do kontaktu

Contact Info

(Polski) kontakt@it-touch.pl
mhylinski